Serwis Telefonów ForceGSM Wrocław

Serwis Telefonów ForceGSM Wrocław
BT kategoria
BT info

Serwis telefonów ForceGSM to firma stawiająca na pierwszym miejscu przede wszystkim na zadowolenie klienta. Działalność jest na rynku od 2009 roku i oferuje sprzedaż oraz różnego rodzaju usługi dotyczące wszelkich urządzeń mobilnych, takich jak telefony, tablety, laptopy, smartwatche, nawigacje, ale także komputery stacjonarne.

Serwis Telefonów ForceGSM Wrocław

ForceGSM posiada 16 sklepów stacjonarnych (6 z profesjonalnym zapleczem serwisowym) na terenie miast Wrocławia, Kalisza, Oławy i Legnicy. Na początku działalności firma skupiała się na sprzedaży urządzeń mobilnych i akcesoriów. Teraz może pochwalić się zespołem wykwalifikowanych pracowników, certyfikatami potwierdzającymi profesjonalne szkolenia oraz długoletnim doświadczeniem, co potwierdza jakość oferowanych usług.

ForceGSM oferuje także serwis wysyłkowy, dzięki czemu klient może naprawić dowolne urządzenie bez wychodzenia z domu. Krótkie terminy napraw, gwarancja serwisowa oraz telefon zastępczy to dodatkowe zalety firmy. Najnowocześniejszy sprzęt serwisowy oraz najwyższa jakość części serwisowych wyróżnia ForceGSM na tle innych serwisów.

BT telefon
783675000
BT siedziba
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
BT NIP
8842510527
BT Regon
021020124
  • Serwis Telefonów ForceGSM Wrocław