Rehabilitacja urazów MF Fizjoterapia Wrocław

Rehabilitacja urazów MF Fizjoterapia Wrocław
BT kategoria
BT info

MF Fizjoterapia to centrum rehabilitacyjne działające na terenie Wrocławia, które działa w oparciu o innowacyjność. Oferta skierowana jest do osób, które borykają się z wszelkiego rodzaju kontuzjami. Rehabilitacja prowadzona wedle najnowszych technologii, tak aby pacjenci mogli odzyskać pełną sprawność. Uwolnienie się od bólu przy wykonywaniu prozaicznych czynności jest dodatkową zaletą związaną z procesem rehabilitacji.

Rehabilitacja Wrocław fot.1

Zespół MF Fizjoterapia to profesjonalni rehabilitanci, którzy dokładają wszelkich starań aby ich pacjenci byli zdrowi. Doświadczenie w zawodzie skutkuje znajomością wielu technik, dzięki którym rehabilitacja jest krótsza i wolna od bólu czy dyskomfortu. Metody leczenia obejmują między innymi terapię manualną, masaż, magnetoterapia, a także krioterapię.

Rehabilitacja Wrocław fot.2

Metoda rehabilitacji dobierana jest w oparciu o indywidualne potrzeby pacjentów które lekarz poznaje przy pierwszej diagnostyce. MF Fizjoterapia to również fantastyczny laryngolog, który dba o prawidłowe działanie narządu słuchu. Profilaktyka chorób uszu jest jedną z najważniejszych profilaktyk.

MF Fizjoterapia

BT telefon
717575923
BT siedziba
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
BT NIP
8851573556
BT Regon
021176990
  • Rehabilitacja urazów MF Fizjoterapia Wrocław
  • Rehabilitacja urazów MF Fizjoterapia Wrocław