Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet
BT nazwa: Przychodnia Weterynaryjna OptoVet
BT kategoria:
BT info:

Każdy kochający właściciel starannie troszczy się o dobro swojego pupila. Zapewnienie mu zdrowia i prawidłowego rozwoju to jedne z najważniejszych obowiązków, których realizacja jest ściśle związana z odpowiednią kondycją zwierzaka. Gdy nasz czworonożny przyjaciel czuje się dobrze, jest radosny i pełen energii, co jest równoznaczne z zadowoleniem i spokojem właściciela. Niestety, zwierzęta, tak, jak i ludzie, czasem chorują. W takich przypadkach najważniejsze jest to, by udać się do placówki, w której weterynarz udzieli im fachowej pomocy. Takim miejscem jest przychodnia weterynaryjna OptoVet.

OptoVet to przychodnia w której pracują specjaliści charakteryzujący się niezbędnym wykształceniem i odpowiednimi kwalifikacjami, cierpliwością, wysoce rozwiniętymi umiejętnościami komunikacji oraz ogromną miłością do zwierząt. Często właściciele długo szukają weterynarza o odpowiedniej specjalizacji. OptoVet oferuje na tyle szeroki zakres usług, że nie będzie problemem przebadanie i leczenie zwierzaka z dolegliwościami różnego rodzaju.

Zajmujemy się między innymi: okulistyką, stomatologią, endokrynologią, chirurgią, kriochirurgią, profilaktyką, dermatologią, rozrodem, oraz wykonywaniem usg i badań laboratoryjnych. Nasz profesjonalny zespół weterynarzy zadba więc kompleksowo o zdrowie pupili, a dodatkowo również o ich wygląd, bowiem oferujemy także usługi psiego fryzjera. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli psów i kotów do siedziby przychodni zlokalizowanej we Wrocławiu, przy ulicy Aleja Poprzeczna 72.

BT telefon: 534820033
BT siedziba: ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
BT NIP: 8952114212
BT Regon: 366321634