Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia

Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia
BT kategoria
BT info

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to nowoczesne w pełni wyposażone centrum rehabilitacji i fizjoterapii. Funkcjonowanie z bólem nie jest łatwe, powoduje frustracje, złość, a czasem nawet agresję. Niestety ból potrafi wywoływać negatywne emocje. Profesjonalni terapeuci dołożą wszelkich starań aby ukoić ból i pomóc w rehabilitacji.

Zabieg fizjoterapeutyczny

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

W czasie terapii korzysta się ze sprzętu najnowszej technologii oraz nowoczesnych i sprawdzonych metod terapeutycznych. w ofercie są między innymi: rehabilitacja kręgosłupa, terapia INDIBA, terapia manualna, terapia miejscowa oraz rehabilitacja po artroskopii kolana.

Zabieg fizjoterapeutyczny

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Terapia INDIBA jest dedykowana do takich części ciała jak: zatoki, twarz, pośladki, uda, ramiona, dekolt, piersi i brzuch. Zalety tego centrum to krótkie terminy oczekiwania, przystępne cent krótki czas oczekiwania na uzyskanie pomocy oraz pełen profesjonalizm. Dodatkowe usługi, to wypożyczanie szyny CPM, wypożyczenie przenośnej wersji PST, ultradźwięki, krioterapia miejscowa, laseroterapia i lampa Sollux.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

BT telefon
663025800
BT siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
BT NIP
8981153108
BT Regon
363264255
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia